چهارشنبه 28 مهر 1400
  • إِن جَاءَکُمْ فَاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَیَّنُوا» (حجرات/6) اگر یک فاسق خبری آورد، تحقیق کنید.
اخبار ویژه | آرشیو
نامه ریاست حوزه علمیه حضرت آیت الله صالحی به وزیر کشور

از آینده بی قانونی بیمناکم و می دانم که این شهر دیگر تحمل حوادث سابق را ندارد. لطفاً حسب قاعده به قانون عمل نمائید و افراد فاقد صلاحیت را از حوزه شورای اسلامی شهر ساری خارج نمائید. در غیر این صورت به فرموده ی امام خامنه ای در برابر بی قانونی آتش به اختیار خواهیم بود.

آغاز جنگ قدرت در شورای شهر ساری

 با توجه به اینکه ساری در سال آینده میزبان کشورهای عضو اکو برای معرفی این شهر قدیمی ایران و حوزه سی آی سی در قالب گردشگری خواهد بود، خواسته اصلی شهروندان و کارکنان شهرداری ساری، تعیین تکلیف و ایجاد ثبات در مدیریت شهری مرکز استان از طریق منتخبانشان در پارلمان شهری است.


انتظارات جامعه ورزشی مازندران از دولت آیت الله رئیسی

 متاسفانه طی چهل سال بعد از پیروزی انقلاب هیچگونه خدمات مناسبی به ورزش مازندران دولت ها نداشته اند. امکانات و اعتبارات و تجهیزات ورزش این استان تنها جوابگو ده درصد از جامعه ورزشی می باشد. اکثریت امکانات و تجهیزات حال حاضر ورزش مازندران فرسوده می باشد.


اثرگذاری بی بدیل مهندس طالبی در شهرداری مرکز مازندران
اقتدار، صلابت و خودکفایی به معنای واقعی:

 در سویی دیگر از اقدامات مهم جواد طالبی باید در مبارزه با مافیای زباله در شهر ساری به نیکی یاد کنیم که در این راه موفق بوده است و در آینده ای نزدیک بحران زباله مرکز استان مرتفع خواهد شد.

تلنگری بر ورزش مازندران

 حدود چهل سال از آغاز عملیات احداث پروژه پیست دوچرخه سواری ساری می گذرد. اینک این پروژه تبدیل به زباله دانی محل انبار نخاله های ساختمانی شده به هیچ عنوان اتمام این پروژه نمی تواند بسود ورزش مازندران باشد.

اخبار
ساری میزبان یک رویداد جذّاب ورزشی:

باشگاه فرهنگی ورزشی ستاره ها با مدیریت محمد جانبازی عضو سابق تیم ملی بوکس و قهرمان سابق کشور با سابقه حدود 15 سال فعالیت در رشته بوکس، در این دو دهه توانسته با فعالیت های اثرگذار در ورزش بوکس، زمینه ساز حضور بسیاری از بوکسورهای ساروی در تیم ملی بوکس کشورمان باشد.

متاسفانه تزریق پولهای کثیف ورزش کشورمان را آلوده کرده است. همه مفسدان اقتصادی نقش زیادی در چرخش گردش حوزه مالی در ورزش کشور داشته است. 

رئیس سازمان عمران شهرداری ساری در جلسه هیئت مدیره:

 مرتضی بربسته با بیان اینکه به ارتقای عملکرد واحدهای تولیدی سازمان نگاهی ویژه داریم، تصریح کرد: شناسایی نیازها و اتخاذ راهکاهای رفع مشکلات فعالیت کارخانه سنگ شکن از جمله برنامه های ما برای استفاده حداکثری از پتانسیل های سازمانی است

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران خبر داد:

 حسین حسن نژاد  با اشاره به میزان مشارکت ۶۰.۷ درصدی مردم در انتخابات ریاست جمهوری در مازندران اظهار کرد: کل واجدین رای در مازندران  ۲ میلیون و ۴۷۴ هزارو ۲۰۵ نفر بوده است.

  در حالی احتمال افزایش ۷۰ درصدی قیمت ماکارونی مطرح است که قبل از اعمال این رشد، نسبت به سال گذشته تا ۵۶ درصد گران شده بود.

  مدیر زراعت جهاد کشاورزی مازندران گفت: ۸۰ درصد گندمِ مناطق جلگه‌ای و دشت برداشت و تاکنون ۴۹ هزار تن محصول از گندمکاران خریده شده است.

 در روزهای سه ‏شنبه و چهارشنبه اول و دوم‌تیر ماه، آسمان استان صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما و  بیشینه دما در مناطق غربی بین ۳۰ تا ۳۲ و در مناطق مرکزی و شرقی بین ۳۲ تا ۳۵ درجه سلسیوس خواهد بود.

 با توجه به افزایش تولید در سال گذشته و همچنین در دو ماه ابتدایی سال جاری به نظر می رسد خارجی‌ها از این موضوع ناراحت هستند و به بازار حمله کرده‌اند. از طرف دیگر رکود نیز بر بازار حاکم است؛ احتمالاً قرار است واردات لوازم خانگی آزاد شود و چراغ سبزی به واردات کالای خارجی است».

  روند بیماران کرونایی در مازندران در حال کاهش است و تاکنون ۳۰۷ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان های این استان بستری هستند.

  مدیر جهاد کشاورزی ساری با اشاره به سطح ۱۹۰۰ هکتاری باغ های هلو و شلیل این شهرستان، پیش بینی کرد امسال ۵۸ هزار تن میوه برداشت و روانه بازار شود.

 افزون بر عملیات بازار باز، در هفته منتهی به ۳۱ خردادماه سال جاری، ۴ بانک در هفت نوبت از اعتبارگیری قاعده‌مند در مجموع به ارزش ۱۰۷.۱ هزار میلیارد ریال استفاده کردند. همچنین در این دوره، مبلغ ۱۶۷.۷ هزار میلیارد ریال از ریپوی انجام شده در قالب اعتبارگیری قاعده‌مند سررسید شد.

بحمدالله حضور جنابعالی در چهاردوره شورای اسلامی شهر شهیدپرور و تاریخی ساری  و رویکرد منصفانه و مردم باورانه و پاکدستانه تان و تجربه گرانسنگی که اندوخته اید و حریت و آزادمنشی  و دین باوریتان، سرمایه گرانسنگی را در اختیارتان گذارده 

 سازمان برنامه و بودجه کشور با هدف حمایت از بازنشستگان و بهبود و ترمیم وضعیت معیشت این قشر جامعه، لایحه دوفوریتی «دائمی شدن متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان با شاغلان» را به هیئت دولت ارائه نموده است.

دکتر سید جمال علوی سنگ چشمه کاندیدای شاخص انتخابات شورای شهر ساری:

 شهر ساری دارای پتانسیل های بسیاری است که می بایست شکوفا شود و یکی از این پتانسیل ها جدا از پتانسیل های ذاتی و طبیعی و جغرافیایی، جوانان توانمند و نخبه شهر است و قطعا یکی از برنامه های بنده استفاده از اندیشه و برنامه های این طیف در مدیریت شهری است.

  ۶۳.۷ درصد ابراهیم رئیسی، ۸.۹ درصد محسن رضایی، ۴.۲ درصد عبدالناصر همتی و ۳ درصد امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی را برگزیده‌اند. ۲۰.۲ درصد افراد به این سوال پاسخ نداده‌اند.

1 2 3 4 5 6
به روایت تصویر
نظرسنجی
آیا اخبار شمال تایم مورد رضایت شما است؟

بله اخبار متنوع و مطالب جالبی دارد
خیر مطالب بی محتوا و اخبار بیات است