چهارشنبه 28 مهر 1400
  • إِن جَاءَکُمْ فَاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَیَّنُوا» (حجرات/6) اگر یک فاسق خبری آورد، تحقیق کنید.
اخبار ویژه | آرشیو
نامه ریاست حوزه علمیه حضرت آیت الله صالحی به وزیر کشور

از آینده بی قانونی بیمناکم و می دانم که این شهر دیگر تحمل حوادث سابق را ندارد. لطفاً حسب قاعده به قانون عمل نمائید و افراد فاقد صلاحیت را از حوزه شورای اسلامی شهر ساری خارج نمائید. در غیر این صورت به فرموده ی امام خامنه ای در برابر بی قانونی آتش به اختیار خواهیم بود.

آغاز جنگ قدرت در شورای شهر ساری

 با توجه به اینکه ساری در سال آینده میزبان کشورهای عضو اکو برای معرفی این شهر قدیمی ایران و حوزه سی آی سی در قالب گردشگری خواهد بود، خواسته اصلی شهروندان و کارکنان شهرداری ساری، تعیین تکلیف و ایجاد ثبات در مدیریت شهری مرکز استان از طریق منتخبانشان در پارلمان شهری است.


انتظارات جامعه ورزشی مازندران از دولت آیت الله رئیسی

 متاسفانه طی چهل سال بعد از پیروزی انقلاب هیچگونه خدمات مناسبی به ورزش مازندران دولت ها نداشته اند. امکانات و اعتبارات و تجهیزات ورزش این استان تنها جوابگو ده درصد از جامعه ورزشی می باشد. اکثریت امکانات و تجهیزات حال حاضر ورزش مازندران فرسوده می باشد.


اثرگذاری بی بدیل مهندس طالبی در شهرداری مرکز مازندران
اقتدار، صلابت و خودکفایی به معنای واقعی:

 در سویی دیگر از اقدامات مهم جواد طالبی باید در مبارزه با مافیای زباله در شهر ساری به نیکی یاد کنیم که در این راه موفق بوده است و در آینده ای نزدیک بحران زباله مرکز استان مرتفع خواهد شد.

تلنگری بر ورزش مازندران

 حدود چهل سال از آغاز عملیات احداث پروژه پیست دوچرخه سواری ساری می گذرد. اینک این پروژه تبدیل به زباله دانی محل انبار نخاله های ساختمانی شده به هیچ عنوان اتمام این پروژه نمی تواند بسود ورزش مازندران باشد.

اخبار

  فرمانده سپاه مازندران گفت: مازندران در وضعیت با ثبات امنیتی است و سپاه و ناجا مازندران در کنار یکدیگر امنیت با ثبات انتخابات را محقق می‌کنند.

  با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری و روند کند پیشروی مذاکرات هسته‌ای، بازارهای داخلی در یک بازه محدود نوسان می کنند. به بیان دیگر حجم معاملات در همه بازارها پایین بوده و تغییرات قیمت ها در انتظار اتفاقات آینده می باشد. 

 این مقام انتظامی در ادامه خاطرنشان کرد: ماموران پس از هماهنگی های قضایی متصدی واحد مربوطه را دستگیر و در بازرسی از محل ۴ هزار و ۴۳۰ پاکت کود شیمیایی هیومیک اسید و ۵ تن کود سولفات ازبک که به صورت قاچاق وارد کشور شده بود، کشف کردند.

 معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه تاکنون با علف های هرز در ۳۷۳ هزار هکتار مزارع برنج استان مبارزه شد، افزود: مبارزه با کرم ساقه خوار برنج در ۹ هزار و ۵۰ هکتار و بلاست برگ در ۶ هزار و ۵۰۰ هکتار اراضی شالیزاری استان انجام شد.

  سورنا ستاری معاون رییس جمهوری که دیروزبه مازندران سفر کرده ، به همراه احمد حسین زادگان استاندار از نمایشگاه محصولات سلامت محور تولیدی دانشگاه علوم پزشکی استان بازدید کرد.

 جانبازانی که بین ۲۰٪ تا ۴۰٪ دارای نقص عضو یا کاهش توانایی باشند حداقل ۳ و حداکثر شش سال به سوابق آن‌ها اضافه خواهد شد.

حاجیان با تاکید بر این امر بدیهی که رعایت عفاف  تنها مختص به بانوان نبوده گفت : الزام به رعایت نوع پوشش اداری و رفتارهای متعارف در محیط کار بر تمامی شاغلین اعم از آقایان و بانوان امری ضروری ست.

  یارانه دستمزد طرحی است برای رونق اشتغال که طبق آن به کافرمایانی که افراد جویای کار را استخدام کنند مبلغی تا ۳۰ درصد حقوق پایه پرداخت می شود. مبلغ حداقل مزد ۱۴۰۰ حدود ۲/۴ میلیون تومان است و بر این اساس یارانه دستمزد ۸۰۰ هزار تومان برآورد می‌شود.

حسین زادگان، افزود: انتخابات یک فرصت و حقی است که مردم ما برای  تعیین سرنوشت خود، سربلندی ایران اسلامی و تقویت اقتدار نظام از آن استفاده می کنند

  مدیرکل پزشکی قانونی استان مازندران گفت: در اردیبهشت امسال هزار و ۶۶۹ نفر به دنبال وقوع نزاع به ادارات پزشکی قانونی مازندران مراجعه کردند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۱۶ درصد کاهش داشت.

معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن افزودبانک مرکزی تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی مسکن روستایی را بین بانک‌های عامل توزیع کرده و به بانک‌های عامل ابلاغ شده است.

 

دکتر علوی دارای محبوبیت بالایی در بین نیروهای ارزشی، جامعه ورزشی، فرهنگیان، بازاریان، مهندسان و دیگر اقشار مختلف مردم است و به عنوان فردی که همواره آرمان گرا بوده، مورد پذیرش گروههای مختلف سیاسی و اجتماعی این شهر نیز قرار دارد.

 سید عباس موسوی رئیس  این دانشگاه، اعلام کرد: ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۵۲ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

جبیر طالبی مدیر پروژه فاز دوم بوستان ملل ساری:

 برنامه ریزی عملیاتی فاز دوم بوستان ملل در دست اجراست و در آینده ای نزدیک مراحل بعدی این طرح اجرا خواهد شد که در آن از عملیات عمرانی ادامه پل کابلی تا 500 متر ابتدای فاز دوم تکمیل و بهره برداری خواهد شد و در آن امکان سنجی ایجاد فضای سبز، فضای پیاده روی، پارکینگ و جاده دسترسی در دست بررسی کارشناسی قرار دارد.

 مازندران نیز با وجود اینکه یک منطقه پربارش محسوب می شود اما بی نصیب از تغییرات دمایی قرار نگرفته و بهار امسال شاهد گرمایی بیش از آنچه انتظار داشتیم در این خطه بودیم،هرچند برخی کارشناسان معتقدند وجود سدها می تواند در جهت تعدیل آب و هوا تاثیرات مطلوب بگذارد.

2 1 3 4 5 6 7
به روایت تصویر
نظرسنجی
آیا اخبار شمال تایم مورد رضایت شما است؟

بله اخبار متنوع و مطالب جالبی دارد
خیر مطالب بی محتوا و اخبار بیات است