چهارشنبه 28 مهر 1400
  • إِن جَاءَکُمْ فَاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَیَّنُوا» (حجرات/6) اگر یک فاسق خبری آورد، تحقیق کنید.
اخبار ویژه | آرشیو
نامه ریاست حوزه علمیه حضرت آیت الله صالحی به وزیر کشور

از آینده بی قانونی بیمناکم و می دانم که این شهر دیگر تحمل حوادث سابق را ندارد. لطفاً حسب قاعده به قانون عمل نمائید و افراد فاقد صلاحیت را از حوزه شورای اسلامی شهر ساری خارج نمائید. در غیر این صورت به فرموده ی امام خامنه ای در برابر بی قانونی آتش به اختیار خواهیم بود.

آغاز جنگ قدرت در شورای شهر ساری

 با توجه به اینکه ساری در سال آینده میزبان کشورهای عضو اکو برای معرفی این شهر قدیمی ایران و حوزه سی آی سی در قالب گردشگری خواهد بود، خواسته اصلی شهروندان و کارکنان شهرداری ساری، تعیین تکلیف و ایجاد ثبات در مدیریت شهری مرکز استان از طریق منتخبانشان در پارلمان شهری است.


انتظارات جامعه ورزشی مازندران از دولت آیت الله رئیسی

 متاسفانه طی چهل سال بعد از پیروزی انقلاب هیچگونه خدمات مناسبی به ورزش مازندران دولت ها نداشته اند. امکانات و اعتبارات و تجهیزات ورزش این استان تنها جوابگو ده درصد از جامعه ورزشی می باشد. اکثریت امکانات و تجهیزات حال حاضر ورزش مازندران فرسوده می باشد.


اثرگذاری بی بدیل مهندس طالبی در شهرداری مرکز مازندران
اقتدار، صلابت و خودکفایی به معنای واقعی:

 در سویی دیگر از اقدامات مهم جواد طالبی باید در مبارزه با مافیای زباله در شهر ساری به نیکی یاد کنیم که در این راه موفق بوده است و در آینده ای نزدیک بحران زباله مرکز استان مرتفع خواهد شد.

تلنگری بر ورزش مازندران

 حدود چهل سال از آغاز عملیات احداث پروژه پیست دوچرخه سواری ساری می گذرد. اینک این پروژه تبدیل به زباله دانی محل انبار نخاله های ساختمانی شده به هیچ عنوان اتمام این پروژه نمی تواند بسود ورزش مازندران باشد.

اخبار

  معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد از رشد 33 درصدی صادرات کالاهای نفتی و غیرنفتی از آغاز سال جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه سال قبل در بندرامیرآباد خبر داد.

دیدگاه مهندس عابدین نقیبی کارشناس صاحب نظر مسائل شهری:

 نقش های مهمی را می توان برای رویکرد آموزش شهروندی در الگو پذیری اجتماعی، کمک به مردم در جهت تربیت شهروندان الکترونیکی، آشنایی با فناوری ها و امکانات رسانه ای مورد توجه دانست و با ارائه اخلاق مشارکتی، یک پل ارتباطی میان حقوق و مسولیتها برقرار ساخت.

 علاوه براین، طبق آخرین آمار منتشر شده از بانک مرکزی مجموع اسکناس و مسکوک فعلی نسبت به سال ۱۳۹۵ حدود ۲۸ هزار میلیارد تومان افزایش دارد. همچنین از ۸۱ هزار و ۵۰۰ میلیارد اسکناس و مسکوک موجود شبکه بانکی ۷۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در دست مردم در گردش است که این مبلغ معادل ۲۰.۲ درصد رشد داشته است.

دکتر سید جمال علوی سنگ چشمه کارشناس مسائل شهری:

 دکتر علوی اظهار داشت : گردشگری با توجه به پیامدهای اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی در شهر ساری یکی از مهمترین فعالیت‌های شهری می تواند به شمار آید که باید در اولویت مناسب برای مدیریت شهری قرار گیرد 

شهردار ساری بابیان اینکه جلسات روزانه و مکرر برای حل مشکل این پروژه در شهرداری ساری برگزار می‌شود، گفت: تلاش می‌کنیم با استفاده از توانمندی‌های کارکنان این مجموعه با سرعت بخشیدن به فرایند ساخت این نیروگاه تأخیر درگذشته را جبران کنیم.

امام جمعه ساری با بیان اینکه نامزدها قوانین و ضوابط انتخاباتی و تبلیغات را جدی بگیرند و شور و هیجان انتخابانی به‌وجود آورند گفت: البته نه به قیمت هر کاری و بدانند وعده‌های توخالی توهین به شعور مردم است.

 درحالیکه برخی از نامزدهای ریاست جمهوری در زمینه مالیات برنامه‌های خود را حذف مالیات تولید، کاهش نرخ آن از ۲۵ به ۱۰ درصد و فشار بر صاحبان مشاغل برای مالیات ستانی را مطرح کرده‌اند، یک کارشناس اقتصادی وعده‌های مالیاتی کاندیداهای ریاست جمهوری را صرفا ابزاری برای تبلیغات می‌داند و تنها راهکار موثر برای افزایش درآمدهای مالیاتی را اخذ مالیات از مجموع درآمدها اعلام کرد.

 سردار سعادتی رئیس ستاد انتخابات شوراهای اسلامی استان مازندران که مسئولیت نظارت و تایید صلاحیت داوطلبان انتخابات را در استان مازندران داشته است به علت تداخل بعضی از عوامل قدرت در تایید افراد مسئله دار که این تداخل عاملان می‌شود که انتخابات شوراها در مازندران همراه شود

 شعبان وفایی نژاد تصریح کرد: عبدالرحیم تبریزی به عنوان معلم اخلاق و یکی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس می باشد؛ وی  در حوزه احیای ارزش های پهلوانی عملکرد خوبی داشته است و یکی از نکات برجسته فعالیت استاد تبریزی وی زمانی که برای حضور در مسابقات خارجی از سوی هیئت کشتی مازندران معرفی شده بود طی نامه‌ای خواستار این شد که به جای وی یک مربی جوان عازم مسابقات بین المللی شود.

 وام ۵۰ میلیونی فرهنگیان با ۱۸ درصد سود از طریق اعطای کارت اعتباری همچنان در بانک‌ها در حال اجراست. اما چه کسانی از این وام می‌توانند استفاده کنند؟

35 عملیات عمرانی در 20 روز:

مرتضی بربسته گفت: سازمان عمران در این مدت حدود 192560 تناژ بتن تولید کرده و 82 مترمکعب از معابر و پروژه‌های هدف با استفاده از این فراورده تولیدی تحت فرآیند زیرساختی قرارگرفته است.

این افراد همان کسانی هستند که در دوران ۸ساله احمدی نژاد مسئولیت بسیاری از ارکان مازندران و شهر ساری را عهده دار بودند و امروز منادی نجات خود را معرفی می کنند!

  رحیم تبریزی چهره ای ماندگار و یادگار ارزشمند و از رزمندگان ۸سال دفاع مقدس و مدافع ارزشهای اخلاقی و پهلوانی به خیل شاگردان شهیدش پیوست.

 قیام خونین 15 خرداد 1342، برگی از تاریخ مقاومت و ایثار مردمان این مرز و بوم را ورق زد و این روز با نام آن مرد عرصه حماسه و عرفان، حضرت امام خمینی، بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران. عجین و سفر ملکوتی ایشان با این قیام خونین مقارن شد.

 سیداحمد میرساداتی  با اشاره به پیش بینی وضع هوای مازندران در روز چهارشنبه 12 خرداد آسمان مازندران صاف تا قسمتی ابری همراه با افزایش محسوس دما و در ارتفاعات با وزش باد گرم همراه خواهد بود

3 2 1 4 5 6 7 8
به روایت تصویر
نظرسنجی
آیا اخبار شمال تایم مورد رضایت شما است؟

بله اخبار متنوع و مطالب جالبی دارد
خیر مطالب بی محتوا و اخبار بیات است