چهارشنبه 28 مهر 1400
  • إِن جَاءَکُمْ فَاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَیَّنُوا» (حجرات/6) اگر یک فاسق خبری آورد، تحقیق کنید.
اخبار ویژه | آرشیو
نامه ریاست حوزه علمیه حضرت آیت الله صالحی به وزیر کشور

از آینده بی قانونی بیمناکم و می دانم که این شهر دیگر تحمل حوادث سابق را ندارد. لطفاً حسب قاعده به قانون عمل نمائید و افراد فاقد صلاحیت را از حوزه شورای اسلامی شهر ساری خارج نمائید. در غیر این صورت به فرموده ی امام خامنه ای در برابر بی قانونی آتش به اختیار خواهیم بود.

آغاز جنگ قدرت در شورای شهر ساری

 با توجه به اینکه ساری در سال آینده میزبان کشورهای عضو اکو برای معرفی این شهر قدیمی ایران و حوزه سی آی سی در قالب گردشگری خواهد بود، خواسته اصلی شهروندان و کارکنان شهرداری ساری، تعیین تکلیف و ایجاد ثبات در مدیریت شهری مرکز استان از طریق منتخبانشان در پارلمان شهری است.


انتظارات جامعه ورزشی مازندران از دولت آیت الله رئیسی

 متاسفانه طی چهل سال بعد از پیروزی انقلاب هیچگونه خدمات مناسبی به ورزش مازندران دولت ها نداشته اند. امکانات و اعتبارات و تجهیزات ورزش این استان تنها جوابگو ده درصد از جامعه ورزشی می باشد. اکثریت امکانات و تجهیزات حال حاضر ورزش مازندران فرسوده می باشد.


اثرگذاری بی بدیل مهندس طالبی در شهرداری مرکز مازندران
اقتدار، صلابت و خودکفایی به معنای واقعی:

 در سویی دیگر از اقدامات مهم جواد طالبی باید در مبارزه با مافیای زباله در شهر ساری به نیکی یاد کنیم که در این راه موفق بوده است و در آینده ای نزدیک بحران زباله مرکز استان مرتفع خواهد شد.

تلنگری بر ورزش مازندران

 حدود چهل سال از آغاز عملیات احداث پروژه پیست دوچرخه سواری ساری می گذرد. اینک این پروژه تبدیل به زباله دانی محل انبار نخاله های ساختمانی شده به هیچ عنوان اتمام این پروژه نمی تواند بسود ورزش مازندران باشد.

اخبار

حسین مرتضوی مدیر ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ساری افزود: تنوع روند اطلاع رسانی و ایجاد یک ساز و کار مناسب برای افزایش سطح مناسبات اجتماعی شهرداری با مردم از راهبردهای روابط عمومی به شمار می رود و این مهم باید به صورت یک سیستم مهندسی شده مورد اجرا قرار بگیرد

 رئیس اداره ترانزیت و حمل و نقل بین المللی مازندران همچنین اعلام کرد: در مدت ۲ ماهه ابتدایی امسال ۲۵۵هزار تن کالا از مبدا مازندران به کشورهای اطراف صادر گردید که اکثر آن سیمان و فرآورده‌های لبنی بوده است و نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۹۵ درصدی داشته است.

  شنیده می شود اختلاف حسن روحانی رئیس جمهور با عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی به مرحله جدی رسیده است و دو گزینه نامزد پست ریاست بانک مرکزی شده اند

دکتر سید جمال علوی سنگ چشمه کارشناس مسائل شهری مطرح کرد:

 دکتر علوی با بیان اینکه اراضی مسیر جاده ساری به قائمشهر و یا ساری به فرح آباد می تواند پایلوت مناسبی برای سناریوی احداث چنین شهرکی باشد، تصریح کرد: برابر مصوّبه 20 سال قبل شورای اسلامی شهر ساری مقرر شده بود از هرگونه ساخت وساز اماکن تجاری و اداری در بافت مرکزی شهر خودداری شود 

  رئیس کل دادگستری مازندران گفت: جرائم علیه اموال اعم از انتقال مال غیر،فروش مال غیر،تخریب عمدی اموال منقول وغیرمنقول، تصرف عدوانی ومزاحمت ملکی فراوانی بسیاری در استان دارد و کاهش پرونده های این حوزه نیازمند پیگیری و سیاست های پیشگیرانه جدی است.

  رئیس پلیس پیشگیری استان مازندان از اجرای طرح ۲ روزه جلب و دستگیری ۳۶۱ نفر از محکومان متواری، توسط ماموران انتظامی کلانتری‌ها و پاسگاه‌های استان خبر داد.

وزیر راه و شهرسازی:

 وزیر  راه و شهرسازی  ادامه داد: کلیات افزایش و تداوم وام ودیعه مسکن در ستاد ملی کرونا مصوب شد. انتظار است تا با این مصوبه مردم مراعات حال یکدیگر را در این ایام که همه‌گیری کرونا وجود دارد، داشته باشند تا همه با هم از این بحران عبور کنیم.

 سرپرست شهرداری ساری به نقش بی‌بدیل هنرمندان در ایجاد فضای شاداب شهری اشاره کرد و گفت: از طرح‌ها و ایده‌های هنرمندان برای تحقق این مهم استقبال می‌کنیم معتقدم در سایه تعامل با هنرمندان می‌توان در توسعه فرهنگی و هنری شهر گام‌های خوبی برداشت.

 این لایحه در روزهای آینده به مجلس ارائه می‌شود و این امیدواری وجود دارد که با حداکثر فوریت در مجلس به تصویب برسد تا قدری از مشکلات بازنشستگان کشور کاسته شود.

مهندس مرتضی قربانی کارشناس مسائل شهری:

 اگر گذری به تاریخ این شهر بیندازیم می توانیم به فعالیت رشته هایی از جمله کشتی، تکواندو، فوتبال و شنا یاد کنیم که در لیگ دو قهرمانی فوتبال ایران و در مسابقات جام بین المللی ترکیه تیم کشی خانه جوانان ساری به مقام قهرمانی دست یافته بودند.

مهدوی رئیس اداره ورزش جوانان:

 رئیس اداره ورزش جوانان ساری در جمع اعضاء سازمان بسیج ورزش مازندران گفت: اداره ورزش ساری خود را موظف می داند در کنار بسیج قرار بگیرد در همه ارکان ورزشی ساری بسیجیان جایگاه ویژه ای دارند.

سرپرست شهرداری مرکز مازندران خبر داد:

 سرپرست شهرداری ساری به احداث پروژه پارک پایداری(مازندران درگذر تاریخ) اشاره کرد و گفت: بنا به اهمیت این موضوع عملیات اجرایی این پارک با فازبندی در دستور کار شهرداری قرار گرفت  و به معاونان مجموعه شهرداری مأموریت دادیم تا به‌طور  مستمر روند اجرایی این پارک را پایش کنند.

 میزان حقوق دریافتی برای تمام افراد مهم است و این عدد همیشه از سوی وزارت کار مشخص می‌شود. پس از تعیین حقوق وزارت کار تمام کارفرمایان وظیفه دارند که حداقل حقوق وزارت کار را به کارگران و یا کارمندان خود پرداخت کنند.

مهندس عابدین نقیبی کارشناس صاحب نظر امور مدیریت شهری:

 این کارشناس صاحب نظر تصریح کرد: اعتقاد دارم باید با برنامه ریزی لازم در آینده نزدیک با پیگیری اعضای دوره ششم شورای شهر و نمایندگان مجلس و دیگر مدیران ذیربط، شاهد اتمام این پروژه و بازسازی اماکنی چون ورزشگاه شهید متقی، سالن سید رسول حسینی، استخر شنای داراب، استخر مرحومه رنجبر ،سالن تختی ساری و … باشیم

4 3 2 1 5 6 7 8 9
به روایت تصویر
نظرسنجی
آیا اخبار شمال تایم مورد رضایت شما است؟

بله اخبار متنوع و مطالب جالبی دارد
خیر مطالب بی محتوا و اخبار بیات است