چهارشنبه 28 مهر 1400
  • إِن جَاءَکُمْ فَاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَیَّنُوا» (حجرات/6) اگر یک فاسق خبری آورد، تحقیق کنید.

از آینده بی قانونی بیمناکم و می دانم که این شهر دیگر تحمل حوادث سابق را ندارد. لطفاً حسب قاعده به قانون عمل نمائید و افراد فاقد صلاحیت را از حوزه شورای اسلامی شهر ساری خارج نمائید. در غیر این صورت به فرموده ی امام خامنه ای در برابر بی قانونی آتش به اختیار خواهیم بود.

◄ادامه مطلب...

 با توجه به اینکه ساری در سال آینده میزبان کشورهای عضو اکو برای معرفی این شهر قدیمی ایران و حوزه سی آی سی در قالب گردشگری خواهد بود، خواسته اصلی شهروندان و کارکنان شهرداری ساری، تعیین تکلیف و ایجاد ثبات در مدیریت شهری مرکز استان از طریق منتخبانشان در پارلمان شهری است.


◄ادامه مطلب...

 متاسفانه طی چهل سال بعد از پیروزی انقلاب هیچگونه خدمات مناسبی به ورزش مازندران دولت ها نداشته اند. امکانات و اعتبارات و تجهیزات ورزش این استان تنها جوابگو ده درصد از جامعه ورزشی می باشد. اکثریت امکانات و تجهیزات حال حاضر ورزش مازندران فرسوده می باشد.


◄ادامه مطلب...

اقتدار، صلابت و خودکفایی به معنای واقعی:

 در سویی دیگر از اقدامات مهم جواد طالبی باید در مبارزه با مافیای زباله در شهر ساری به نیکی یاد کنیم که در این راه موفق بوده است و در آینده ای نزدیک بحران زباله مرکز استان مرتفع خواهد شد.

◄ادامه مطلب...

 حدود چهل سال از آغاز عملیات احداث پروژه پیست دوچرخه سواری ساری می گذرد. اینک این پروژه تبدیل به زباله دانی محل انبار نخاله های ساختمانی شده به هیچ عنوان اتمام این پروژه نمی تواند بسود ورزش مازندران باشد.

◄ادامه مطلب...

 در تصدیق این موضوع باید تصریح کرد قرارداد های مالی غیر قانونی توسط مدیران شهرداری در ادوار گذشته با پیمانکاران خاص، همواره شائبه های متعددی را برای افکار عمومی ایجاد می کرد

◄ادامه مطلب...

 نکته قابل توجه اینست اگر چه جواد طالبی شهردار ساری به جنگ مافیای فساد و اختلاس و غارتگری در شهرداری رفته و مصداقاً در اولین گام انحلال همه شرکت های سوری و مبارزه با مافیای زباله و پیمانکاران خاص ادوار اخیر را آغاز کرده، اما اعضای شورا باید طی 4 سال آینده به کمک وی آمده و به دنبال افشا و پاکسازی اختلاس ها و حیف و میل ها و غارتگری ها باشند.

◄ادامه مطلب...

 وی در همه عزل و نصب ها، رفع مشکلات ورزش مازندران، تقویت نقاط قوت و ترمیم مشکلات ورزش استان، شتاب در اجرای پروژه های عمرانی در کنار حمایت از قهرمانان و ملی پوشان و تیم های ورزشی مازندران موفق عمل کرده است.

◄ادامه مطلب...

 وی گفت: ضرورت متناسب سازی حقوق کارکنان نسبت با تورم را حتما دنبال میکنیم تا انشالله متناسب سازی صورت گیرد. رئیس جمهور خادم همه مردم است.

◄ادامه مطلب...

 مشتری مبلغ کسری موجودی را به سپرده جاری خود، واریز نموده و بانک پس از رفع برگشت چک و پرداخت مبلغ آن به ذی‌نفع، نسبت به رفع سوء اثر از سابقه چک برگشتی مشتری اقدام می‌نماید.

◄ادامه مطلب...

متاسفانه چند دوره ای است که در شهر ساری ما شاهد رفتار های بسیار بدی توسط تعدادی از رجال سیاسی و پیمانکاران در به انحراف کشیدن انتخابات شورا بوده ایم؛ متاسفانه این رفتار زشت از دوره پنجم با سکوت مسئولین ذیربط شروع شد و  در ساری حتی با مبلغ یک میلیون تومان هم برای یک رای خبر خرید را شنیده بوده ایم.

◄ادامه مطلب...

  معاون مسکن و ساختمان وزارت راه وشهرسازی گفت: وام اجاره به مستاجران ۶ ماه دوم سال هم تعلق می‌گیرد و همه مستاجرانی که متقاضی این تسهیلات هستند می‌توانند تا پایان شهریورماه نسبت به ثبت‌نام در سامانه اقدام کنند.

◄ادامه مطلب...

  رشد اقتصادی کشور پیرو اقدامات و سیاست‌های متخذه در زمینه حمایت از تولید، در فصل چهارم سال ۱۳۹۹ و براساس محاسبات مقدماتی به ۷.۷ درصد رسید.

◄ادامه مطلب...

  در سال گذشته در حالی بدلیل بی‌تدبیری‌ رکورد ۵۰ سال اخیر حجم نقدینگی را شکست که بدلایلی،عامل مهم تشدید تورم و کوچک شدن سفره مردم است و مدیریت آن باید دستور کار مهم دولت سیزدهم باشد.

◄ادامه مطلب...

 اگرچه چنین تیمی تاکنون معرفی نشده است. لازم است که رییس جمهور آینده، برای تیم اقتصادی دولت یک فرمانده اقتصادی مقتدر و باتجربه انتخاب کند تا بین اضلاع اقتصادی دولت "هارمونی و هماهنگی" ایجاد کند. این تیم اقتصادی باید یک بسته جامع اقتصادی منسجم داشته باشد. و همچنین در این بسته، نسخه ویژه و فوری برای "مهار تورم" ارائه کند.

◄ادامه مطلب...

1 2 3 4 5