چهارشنبه 28 مهر 1400
  • إِن جَاءَکُمْ فَاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَیَّنُوا» (حجرات/6) اگر یک فاسق خبری آورد، تحقیق کنید.
جدیدترین اخبار از بهسازی معابر شهری توسط سازمان عمران:

 با توجه به حجم پرتردد این معابر به صورت روزانه، این خدمت ارائه شده از سوی سازمان عمران می تواند به روان سازی عبور و مرور شهروندان ساکن و ایجاد امنیت خاطر آنها بینجامد و سیمای عمرانی مطلوبی به راههای ارتباطی مرتبط با این نقطه از شهر ببخشد.

◄ادامه مطلب...

 عملکرد امام جماعت جوان این مسجد بسیار خوب ارزیابی شده است است؛ شعبانی امام جماعت جوان این مسجد با همکاری و وحدت بین اعضای هیئت امنا و و پایگاه مقاومت توانسته رضایت شهروندان و کسبه های محل به خصوص نوجوانان و جوانان را تامین کنند.


◄ادامه مطلب...

 تکلیف زمین زندان ساری ، پروژه ی پارک ملل ، پارک زارع ، کمربندی ها، آزاد سازی ساحل دریا و صد ها پروژه ی عمرانی رها شده در مرکز استان نا مشخص و سرمایه ها ی به غارت رفته ی شهر ساری توسط اختلاص کنندگان برگشت داده نشده است در این شهر جنگ قدرت برای غارت ادامه دارد.

◄ادامه مطلب... ای کاش مسئولین مربوطه در بحث تخلف های انجام شده و برخورد با متخلفین گزارشی هم به افکار عمومی میدادند تا حداقل کلام در انتخابات آینده ما شاهد تکرار اینگونه حوادث نباشیم.


◄ادامه مطلب... در بعضی از محلات، نوارهای حفاری منجر به تجمع آب و نفوذ به خانه های مسکونی شهروندان و بروز مشکلاتی از جمله پر شدن زیر زمین‌ها و پارکینگ‌ها می شود که در صورت عدم رسیدگی سریع می‌تواند مشکلات عدیده‌ای را پدید آورد

◄ادامه مطلب...

 با توجه به ارزیابی میدانی همکاران ما در نظر سنجی در افکار عمومی شهروندان ساروی پیرامون شرایط داوطلبان شورای شهر، مهندس مرتضی قربانی یکی از مدیران شهری که مدیر عامل باشگاه ستارگان ساری در مسابقات قهرمانی باشگاههای جهان‌ و مربی سابق تیم ملی کشتی بزرگسالان کشور در مسابقات قهرمانی کشتی آسیا با اقبال مناسبی در رویداد مذکور مواجه است.


◄ادامه مطلب...


 قربانی با بیان اینکه به بلوار کشاورز توجه ویژه شود، تصریح کرد: این  بلوار جنوب شهر ساری را تشکیل می دهد اما متاسفانه با محرومیت های زیادی روبه رو می باشد؛ کمبود فضای فرهنگی اموزشی، ورزشی، حل مشکل آب ماندگی و آب گرفتگی ،عدم وجود تاسیسات خدمات رسانی به این مناطق مهم ترین نیازهای بلوار کشاورز است.


 

◄ادامه مطلب...

 نقیبی افزود: کارخانه سنگ شکن هم همین شرایط را دارد متاسفانه درگذشته نه تنها تجهیزاتی بر امکانات شهرداری اضافه نشده بله یا فرسوده یا به فروش رسیده است که این مسئله خادمان مردم در این نهاد را برای خدمات رسانی بهتر به چالش کشاند.


 

 

 

◄ادامه مطلب...

 در دوران پسا کرونا احتمالاً در برخی زمینه‌های شهری و شهرسازی نیازمند تجدیدنظر هستیم و باید در روش‌های برنامه‌ریزی، طراحی یا روش‌های تحلیل مسائل شهری بازنگری و برخی روش‌ها را به دلیل آسیب‌زا بودن متوقف کنیم، در این صورت امکان دارد که ما به سمت اتخاذ روش‌ها و شیوه‌های نوینی برویم که تاکنون حتی از آن‌ها اطلاع نداشته‌ایم و باید آن‌ها را کشف کنیم.


◄ادامه مطلب...


1 2 3 4 5