چهارشنبه 28 مهر 1400
  • إِن جَاءَکُمْ فَاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَیَّنُوا» (حجرات/6) اگر یک فاسق خبری آورد، تحقیق کنید.
لطفا آزار‌دهنده نباشيد!

چشم‌هاي‌تان را ببنديد و آدم‌هاي زندگي‌تان را يك دور مرور كنيد. از همه كساني كه در اين لحظه به ذهن شما مي‌آيند چند نفر را دوست داريد درست در همين ساعت ببينيد؟ اگر ديگران چشم‌هاي‌شان را ببندند چطور؟

◄ادامه مطلب...

پسری ۵ ساله دارم که بسیار بیش فعال است بطوریکه همه رو کلافه کرده کارای عجیبی می کنه.

◄ادامه مطلب...

سازمان غذا و دارو اعلام کرد؛

مدیر کل فراورده های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو، پماد و روغن شتر مرغ با نام تجاری «روجا» را فاقد مجوز اعلام کرد.

◄ادامه مطلب...

در گفتگو با مهر عنوان شد؛

مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر، از عقد قرارداد با یک شرکت دانش بنیان داخلی برای تامین واکسن مننژیت مورد نیاز کشور خبر داد.

◄ادامه مطلب...

به گفته متخصصان، چشم آینه روح است، اما پا هم می‌تواند درباره وضع سلامت موارد بسیاری را بازگو کند.

◄ادامه مطلب...

نتایج یک مطالعه جدید نشان می‌دهد که مصرف روزی یک لیوان آب گریپ فروت موجب سالم نگاه داشتن رگ‌های خونی می‌شود و از ابتلا به بیماری قلبی پیشگیری می‌کند.

◄ادامه مطلب...

اشتباهاتي كه هر روز از شما سر مي‌زند، مي‌تواند پس از چند سال شما را به بخش دياليز بيمارستان‌ها بكشاند.

◄ادامه مطلب...

گرما فقط در ترافیک و خیابان ها آزاردهنده نیست بلکه در محل کار نیز می تواند موثر باشد، بویژه در کارهایی که هشت ساعت طول می کشد بر تمرکز فرد تاثیر می گذارد؛ گرما بویژه بر افرادی که تعریق زیادی دارند، تاثیر منفی بر روان آنها دارد.

◄ادامه مطلب...

معاون درمان وزارت بهداشت، معتقد است که بیمارستان های دولتی و دانشگاهی کشور بعد از اجرای طرح تحول نظام سلامت، از خطر ورشکستگی دور شده اند.


◄ادامه مطلب...

وزارت بهداشت منتشر کرد؛

برنامه پزشک خانواده روستایی، عشایری و شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر که در حال حاضر ۲۸ میلیون نفر از جمعیت ایران را تحت پوشش خود دارد، از حدود ۱۰ سال قبل در کشور کلید خورد.

◄ادامه مطلب...

بر اساس گزارش سازمان بهداشت جهانی کوبا نخستین کشوری است که موفق شد انتقال بیماری ایدز از مادر به فرزند را ریشه کن کند.

◄ادامه مطلب...

گروهی از محققان دانشگاه MIT شیوه جدیدی برای درمان مبتلایان به سرطان ارایه کرده اند که به نظر می رسد مؤثرتر از هر درمان دیگری باشد.

◄ادامه مطلب...

سازمان غذا و داروی آمریکا هشدار داد؛

مکمل های غذایی و داروهای رشد عضلات، اثرات سوء و غیرقابل بازگشتی بر سیستم های مختلف بدن از جمله کبد داشته و مصرف کنندگان این قبیل داروها باید از مصرف این گونه مواد خودداری کنند.

◄ادامه مطلب...

افسردگی های شدید نه تنها برای سلامت روانی انسان زیانبار هستند، بلکه اثرات آن تا مدتها همچنان بر سیستم سوخت و ساز بدن برجا می ماند.

◄ادامه مطلب...

رئیس اداره کارشناسی تجهیزات پزشکی اداره کل تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو در باره مهم‌ترین اولویت‌های مد نظر وزارت بهداشت جهت صدور مجوز واردات تجهیزات پزشکی توضیح داد.

◄ادامه مطلب...

1 2 3 4