چهارشنبه 28 مهر 1400
  • إِن جَاءَکُمْ فَاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَیَّنُوا» (حجرات/6) اگر یک فاسق خبری آورد، تحقیق کنید.

 متاسفانه بدنبال انتخابات پرحرف و حدیث حاشیه ساز ریاست هیات کشتی مازندران مباحث حذف برخورد با همه کسانی که در مجمع حاضر نشدند در خدمت تفکر استاندار در مهندسی شدن انتخابات یا اطلاعت پذیری مطلق از رئیس فدراسیون که هر کسی را او تعیین کردرای بدهند از چرخش گردش مدیریت کشتی مازندران حذف شدند پروژه نابودی کشتی مازندران کلید خورد

◄ادامه مطلب...

در ایران مخصوصا بعد از خروج یک‌جانبه آمریکا از توافقنامه بین‌المللی برجام که آب سردی شد بر جسم بی روح آقای برجام این سوال پررنگ‌تر شد. بعد از آن ماجرا طرف‌های اروپایی قرار شد پای قرارشان با ایران بمانند 

◄ادامه مطلب...

 متاسفانه طی چندماه اخیر معلوم نیست به چه دلیلی این همه مورد کم لطفی در مازندران قرار گرفته متاسفانه حواشی انتخابات ریاست هیات کشتی مازندران صدمات زیادی به حرمت و اعتبار رئیس فدراسیون وارد شد.

◄ادامه مطلب...

 بدون تعارف باید اعلام کنیم کسب مدال های طلا کاروان ما در تیراندازی و کاراته و نقره المپیک در وزنه برداری تنها در حد یک حادثه بود. کلاً نتایج فنی ما در المپیک به گونه ای نبود که دلخوش به این مدال ها باشیم.

◄ادامه مطلب...

 اگر چه سرکار خانم حاجیان بانوی اول رسانه در مازندران برای ساری تلاش هایی کرده است اما متاسفانه اداره کل ارشاد مازندران هیچ توجهی به خبر نگاران ساروی طی چهار سال گذشته نداشته و هیچ خدمتی به اصحاب رسانه نداشته است.

◄ادامه مطلب...

همراه با جدیدترین فعالیت های سازمان عمران در بهینه سازی راههای ارتباطی شهر ساری:

 در همین ارتباط طی 72 ساعت گذشته عملیات ترمیم آسفالت در کوچه اسلام 3 بلوار امام رضا، انتهای خیابان صبا به سمت پیروزی، میدان دوم خیابان سلمان فارسی، کوچه خالقی چهارراه 15 خرداد و میدان معلم  توسط این سازمان به انجام رسید.

◄ادامه مطلب...

قابل توجه است که استخر مرحوم داراب، مرحوم لیلا رنجبر، ورزشگاه تختی، سید رسول حسینی، سالن وزنه برداری، تیراندازی، تیروکمان، بوکس و همه اماکن ورزشی فرسوده شدند حتی ورزشگاه شهدای ساری که نیمه کاره افتتاح شد، مخروبه است

◄ادامه مطلب...

برگزیدگان جشنواره‌ «تولیدات رسانه ای کرونا» معرفی شدند:

 شهردار ساری با بیان اینکه رسانه‌ها همواره سهم بزرگی در تحولات اجتماعی و فرهنگی جامعه داشته و بازوان توسعه و آبادانی شهر به شمار می‌روند، گفت: اصحاب رسانه می‌توانند مسائل و مشکلات را تذکر دهند و ما با جان‌ودل این مسائل و نقدها را می‌پذیریم.

◄ادامه مطلب...

 هانیه رستمیان تیرانداز تویه درواری تیم ملی کشورمان در مسابقات قهرمانی تپانچه جهان 25 متر که در کرواسی برگزار شد در رقابتی سخت بین قهرمانان جهان، در مقام هشتم قرار گرفت؛ هانیه رستمیان نماینده کشورمان در المپیک ژاپن هم خواهد بود.

◄ادامه مطلب...

 مدیر امور دام سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به ممنوعیت کشت دوم در استان، گفت: توسعه کشت علوفه بعد از برداشت برنج اهمیت ویژه ای در تامین علوفه دام استان دارد.

◄ادامه مطلب...

  مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از برگزاری دوازدهمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو خبر داد.

◄ادامه مطلب...

 در بودجه سال 1392 که دولت دهم تدوین کرده بود، هزینه‌های جاری نهاد ریاست جمهوری حدود 50 میلیارد تومان تعیین شد اما در دولت روحانی با ریخت‌ و پاش‌های گسترده، هزینه‌های جاری نهاد ریاست جمهوری سال به سال بیشتر شد

◄ادامه مطلب...

  معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی مازندران توصیه های فنی و مدیریتی مقابله با گرمای شدید هوا و تنش گرمایی در مرغداری ها و دامداری ها را اعلام کرد.

◄ادامه مطلب...

  مدتی بود که شمار مبتلایان کرونا در مازندران رو به کاهش رفته بود اما با ورود فصل گرما این آمار در حال افزایش است؛ به طوری که اکنون در بیمارستان های این استان ۳۸۸ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ بستری هستند.

◄ادامه مطلب...

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از اجرای مانور سلامت در بقاع متبرکه شاخص استان خبر داد و گفت: این طرح در راستای اجرای نیات واقفان خیراندیش در حوزه دارو و درمان، ترویج فرهنگ وقف در حوزه سلامت و غربالگری زائران و مجاوران بقاع متبرکه از نظر سلامت جسمانی اجرا می‌شود

◄ادامه مطلب...

1 2 3 4 5