چهارشنبه 28 مهر 1400
  • إِن جَاءَکُمْ فَاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَیَّنُوا» (حجرات/6) اگر یک فاسق خبری آورد، تحقیق کنید.

 مهندس خلردی با بیان اینکه عدم ظرفیت لازم پارکینگ ها برای توقف اتومبیل ها قابل تأمل است، اظهار داشت: با توجه به اینکه شهرساری در ساعت اداری میزبانی از جمعیت قابل توجه مراجعین مازندران را بر عهده دارد فلذا بسیاری از شهروندان سایر شهرها برای انجام امورات اداری خود به ساری مراجعه می کنند و این مسئله خود یکی از دلایلی است که در کنار نبود پارکینگ های کافی در این شهر ، بر حجم ترافیک می افزاید .

◄ادامه مطلب...

مهندس عابدین نقیبی کارشناس مدیریت شهری:

 نقیبی تصریح کرد: باید در بررسی عملکردها، دیدگاه کارشناسی و حقوقی داشت و توقعات ما از مدیران بر اساس اعتبارات و امکانات باشد و به دیدگاه افکار عمومی نیز باید احترام بگذاریم.


◄ادامه مطلب...

شهردار سابق ساری از ناملایمات می گوید:

کمتر از سه ماه مانده به برگزاری انتخابات شورای اسلامی شهر به سراغ علی حجازی امیر شهرداران مازندران رفتیم تا با او گفتگو بنشینیم

◄ادامه مطلب...

گفت‌وگو با پیام دهکردی، کارگردان نمایش «هیچ‌کس نبود بیدارمان کند»

شاید شنیدن نام پیام دهکردی تداعی‌کننده یک بازیگر ‌عرصه تئاتر باشد، هنرمندی که آثار تاثیرگذاری از خود به‌جا گذاشته است. اما او از جمله بازیگرانی است که در کارنامه هنری‌اش، کارگردانی نیز به‌چشم می‌خورد. کارهایی که برگرفته از دغدغه‌ها و پرسش‌های فراوان او نسبت به محیط و جامعه‌اش بوده است‌.

◄ادامه مطلب...

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بر لزوم برنامه‌ریزی جدی برای ارتقای تحصیلی طلاب در ایام تعطیلات حوزه و بهره‌مندی از توان تبلیغی آنها تاکید کرد.

◄ادامه مطلب...

موسس کلینیک مدد کاری اجتماعی ندای محبوب شهرستان ساری:
مددکاران اجتماعی انسانهایی هستند که در دل کویر،گل امید و محبت میرویانند و به دیگران عشق و زندگی میبخشند
◄ادامه مطلب...

1