چهارشنبه 28 مهر 1400
  • إِن جَاءَکُمْ فَاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَیَّنُوا» (حجرات/6) اگر یک فاسق خبری آورد، تحقیق کنید.

 مهندس علی یاری سراجی را می توان در زمره ی شهرداران آینده دار مازندران و حتی کشورمان دانست؛ مدیری که با تجربه حضور در پارلمان شهری، با قوانین موضوعه مدیریت شهری آشنا و به خوبی مسیر تعاملی شهرداری و شورای شهر جویبار را هدف گذاری کرده است.


◄ادامه مطلب...


  در عصر حاضر شهرنشینی به‌عنوان یک پدیده اجتماعی یکی از ضروریات زندگی محسوب می‌شود

 


◄ادامه مطلب...

شما در نشست با مدیران رسانه های مازندران دیشب اعلام فرمودید مدیرانی که در برخی از اتاق ها انتخاب می شوند را پذیرا نیستید و مدیرانی را به کار می گمارید که خود آنها را انتخاب نمائید!

◄ادامه مطلب...

مشکل دیگر در سیاست ایران ناهمزیستی عمل سیاست با علم سیاست است. در علم سیاست چارچوبها و قواعدی مطرح است که در صورت پیاده شدن در میدان عمل امکان گشایش بسیاری از گره ها فراهم خواهد شد.

◄ادامه مطلب...

توسعه پایدار شهری در دوره پسا مدرن دارای جنبه های گوناگونی است که بر رويكرد زیست محيطی آن تاكيد ویژه ای شده، رویکرد های اکولوژیکی  در جهت حفاظت منابع طبيعی و آشتی دادن انسان مدرن و طبيعت در فضای شهری مطرح شده است.

◄ادامه مطلب...

در دوران مسئولیت مهندس نریمان علاوه بر پرداخت های منظم حق و حقوق پرسنل، مزایایی از قبیل رفاهیات و سایر مزایای به صورت مرتب پرداخت می شد و به واسطه همین رویکرد مثبت مدیریتی وی ، بسیاری از کارکنان توانسته اند صاحب مسکن شوند.

◄ادامه مطلب...

1 2 3