جمعه 12 آذر 1400
  • إِن جَاءَکُمْ فَاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَیَّنُوا» (حجرات/6) اگر یک فاسق خبری آورد، تحقیق کنید.

  آنطور که سازمان بازرسی اعلام کرده دولت برای اصلاح مزد در نیمه دوم سال برنامه دارد،پس باید ازتقریبا دو ماه دیگر جلسات شورای عالی کار را برگزار کند این در حالیست که حق مسکن هنوزتصویب نشده است.

 


◄ادامه مطلب...

  که طی 8 سال گذشته شهرداری ساری به واسطه حضور بسیاری از نااهلان در باتلاق سنگین مادی و معنوی فرو رفته و بیشترین صدمات را در طی این مدت مدیران و پرسنل قدیمی و تأثیرگذار این نهاد از حضور وصله های ناجور متحمل شدند 

◄ادامه مطلب...

سوأل مردم ساری از مسئولان قوه قضائیه:

 بسیاری از نیروهایی که آلوده به فسادهای چند سال اخیر شهرداری بوده اند، امروز در محل کار خود حاضر و حق و حقوق مکفی نیز دریافت می کنند زیرا قوه قضائیه بعد از 20 ماه از اثبات تخلفات آشکار مالی و اداری در سطوح مختلف شهرداری ساری، حکمی روشنی برای تعیین تکلیف آنها صادر نکرده است!


◄ادامه مطلب...

در نشست خبری رئیس شورای اسلامی شهرستان ساری مطرح شد:

 مدیر مسئول شمال تایم با اشاره به روند کند رسیدگی به پرونده های مالی شهرداری، خاطر نشان کرد: دستگاههای نظارتی و قضایی نیز در قبال برخورد قاطعانه با مفسدین ضعیف عمل کرده اند و باید پاسخگوی وقایع باشند.

◄ادامه مطلب...

 آقای نماینده شما از پرداخت بدهی خود به اندازه دوتا کارت هدیه بخاطر تبلیغات سنگین عاجز بودید پس این همه کارت هدیه از کجا آمده است که در اولین نشست خبری به مهمانانتان تقدیم کردید؟!


◄ادامه مطلب...

پایان نمایش و عوام فریبی:

  از برگزاری مراسم افتتاحیه بوستان ولایت و نگرش پرهزینه مدیریت قبلی در بهره برداری از پروژه های انجام شده یاد می کنیم که حتی این رویکرد آنها در نزد مردم ساری و افکار عمومی لوس و به حنایی بی رنگ تبدیل شده بود.

◄ادامه مطلب...

 باید توجه داشت عده ای احترام به حسین زادگان را بر اساس میزان منافع خود لحاظ می کنند و زمانیکه این منافع قطع می شود به دنبال تخریب و تشکیل خانه توطئه می روند و عزل و نصب به جشن و یا مراسم عزای آنها تبدیل می شود.


◄ادامه مطلب...

 این جریان های تخریب گر در فضاهای مجازی در حالی مهندسی شده انجام شده که بسیاری از قهرمانان، مربیان و مالکین اماکن ورزشی مازندران، به همت والای حسین زادگان و تیم مدیریتی ورزش استان اذعان دارند.


◄ادامه مطلب...

 اگر به تاریخ گذشته سفر کنیم و نگاهی به وضعیت فروش زمین مجموعه زندان ساری بیندازیم به یک خیانت تاریخی بر می خوریم که بنابر مصلحت های بسیار جریان آن مدفون اما پرونده بلاتکیف در دستگاههای قضایی دارد

◄ادامه مطلب...


ارتقاء محسوس تکنولوژی عمرانی در شهر:

بعد از آغاز به کار کارخانه تولید موزائیک در ابتدای سال که شهرداری ساری را در بخش پروژه های پیاده روسازی به خود کفایی 100 درصدی رسانده، تولید بتن Rcc با ویژگی های خاصی که دارد می تواند یکی از جذاب ترین خبرهای عمرانی شهر ساری در سال جاری باشد.

 

◄ادامه مطلب...

 مهرنوش شاهرخی سالیان سال در این رشته فعالیت داشته و سابقه عضویت در تیم منتخب نوجوانان و جوانان استان در قهرمانی کشور و سابقه حضور در جام های معتبر بین المللی و داخلی را دارد و در کسوت مربیگری نیز صاحب تجربیات ارزنده ای است.

 
◄ادامه مطلب...

 چگونه ممکن است این افراد همچون بعضی از اعضای شورای شهر تنها با حقوق ماهیانه صاحب چنین امتیازاتی شده اند؛ جالب است نه سرمایه پدری و زن پدر و گنج کنی داشته اند و باید اموال همه آنها رسیدگی شود

◄ادامه مطلب...

 به نظر می رسد دلیل این مسئله را باید در تأمین منافع این اعضای شورا از مدیران فاسد مورد واکاوی قرار داد چرا که در برخی از دوایر و واحدهای شهرداری ها به مدیرانی نالایق بر می خوریم که در قد و قامت آن جایگاه نیستند

◄ادامه مطلب...

در خصوص مهندسی انتخابات روسای هیأت های ورزشی مطرح شد:

 ظاهراً این عضو سابق نظام شورایی فراموش کرده که مدتی به جرم فساد مالی و جعل اسناد در بازداشت به سر برده و در دوره قبلی مبالغ هنگفتی از شهرداری دریافت و هنوز حکم نهایی اش صادر نشده است.


◄ادامه مطلب...

4 3 2 1 5 6 7 8 9