جمعه 08 بهمن 1400
  • إِن جَاءَکُمْ فَاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَیَّنُوا» (حجرات/6) اگر یک فاسق خبری آورد، تحقیق کنید.
عضو شورای مرکزی انصار حزب الله گرگان:
عضو شورای مرکزی انصار حزب‌الله گرگان در خصوص پرداختن برخی رسانه‎ها نسبت به صدور بیانیه‎ای هشداردهنده از سوی این تشکل گفت: بیانیه صادر شده از سوی انصار حزب‎الله گرگان جعلی است.
◄ادامه مطلب...

بازتاب ها و پیامدهای واکنش قاطعانه یادگار امام خمینی:
روز گذشته حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی، یادگار گرامی امام متذکر شد: ضعف برخورد وزارت کشور در حادثه شیراز مقداری جریانات دیگر را هم جری کرده است.
◄ادامه مطلب...

در گفت‌وگوی‌اختصاصی با ایلنا تشریح شد:
خیانت در امانت ملی جرم بزرگی است/ مشکل کشور ما مدیریتی است/نباید آگاهانه شرایط تخلف برای افراد فراهم شود...
◄ادامه مطلب...

اصلا آخر آخر آخرش این است که قوه قضاییه میاید و می‌گوید این سهام 10 نمی‌ارزد، 8 می‌ارزد! [البته] نمی‌شود، یکی از مشکلاتی که من دارم این است که مثال اصلا 10 بشود 8. در آن صورت دوباره مردم بین خودشان می‌برندش بالا. چه کسی می‌خواهد نگهش دارد؟ خرید و فروش سهام تعیین کننده‌ی نرخ است.
◄ادامه مطلب...

دکتر سید محمد مهدی جعفری در بنیاد امید ایرانیان شعبه فارس:
 هر جامعه تا آن زمان از نعمت وحدت بهره مند خواهد بود که ضمن پایبندی به اخلاقیات از تک روی و فرد گرایی دوری کند.
◄ادامه مطلب...

آیت الله علم الهدی:
این جریان همه پرسی که تقنینی است، در دست مجلس است و باید با دو سوم رای موافق نمایندگان انجام شود بنابراین این چیزی نیست که در مقابل نهادهای قانونی نظام علم شود.
◄ادامه مطلب...

پیام محمود دولت‌آبادی به رئیس‌جمهور:
اینکه دولت به همه اقشار جامعه یارانه می‌دهد کاملاً غلط است. کسانی که یارانه‌ها را از زعفرانیه تا شوش می‌گیرند، آنها شانی ندارند.
◄ادامه مطلب...

اقتصاد > صنعت - چند سالی است که خودروهای چینی پا به بازار ایران گذاشته‌اند و با برندهای مختلف شروع به فروش خودروهای خود در ایران کرده‌اند
◄ادامه مطلب...

همه آنانی که صاحب نظرند از انتصابات استاندار گلایه می کنند و ما چشم مان را بستیم و گفتیم ...

◄ادامه مطلب...

وکیل شاکیان پرونده سعید مرتضوی به ایلنا خبر داد؛
در جلسه امروز بررسی پرونده مرتضوی؛ رئیس اسبق سازمان تامین اجتماعی٬ نخستین قرار تامین توسط بازپرس پرونده صادر شد.
◄ادامه مطلب...

شمخانی، نامه رئیس‌جمهور آمریکا به رهبر معظم انقلاب را تائید کرد
نامه‌های اوباما به مقام معظم رهبری سابقه دارد و تنها به نامه‌ای که اخیرا خبر ارسال آن به ایران منتشر شده است، منحصر نیست.
◄ادامه مطلب...

افراد همواره روز اول هفته افراد به هنگام بیدار شدن صبح و شروع یک هفته کاری دچار مشکل کسالت و خواب آلودگی می‌شوند. براین اساس محققان چهار پیشنهاد کلیدی برای شروع هفته ای پُر انرژی را ارائه می‌کنند.

◄ادامه مطلب...

در کشورمان ملاک و معیار جهت حضور تیم ها در لیگ برتر وجود ندارد و فدراسیون که توان ساماندهی مسابقات لیگ داخلی خودش را ندارد چگونه مدعی برگزاری مسابقات قهرمانی کشتی باشگاههای جهان است؟!


◄ادامه مطلب...

گزارش شمال تایم از مقاومت خرده‌فروشان در برابر کاهش قیمت میوه‌وتره‌بار

خبرگزاری شمال تایم:در یکی دیگر از مغازه‌ها، پرتقال با این بهانه که محصول آفریقا و قاچاق است، به قیمت هر کیلو ۸ هزار تومان فروخته می‌شود و نکته جالب این است که فروشنده مدعی است این محصول قاچاق را از میدان مرکزی میوه و تره‌بار خریداری کرده است

◄ادامه مطلب...

مدیر عامل بانک مسکن خبر داد

مدیرعامل بانک مسکن با اشاره به رونمایی از ابزار جدید تقویت عرضه طی شنبه هفته آینده، گفت: در طرح وزیر راه و شهرسازی تسهیلات خرید برای واحدهای مسکونی تا عمر سه سال پرداخت می شود و اقساط این تسهیلات زیر یک میلیون تومان خواهد بود.

◄ادامه مطلب...

43 42 41 40 44