تاريخ انتشار : 1400/04/08 22:12
دسته بندی : 2
بازدید : 0 بار
اخبار کوتاه از ورزش مازندران

 هانیه رستمیان تیرانداز تویه درواری تیم ملی کشورمان در مسابقات قهرمانی تپانچه جهان 25 متر که در کرواسی برگزار شد در رقابتی سخت بین قهرمانان جهان، در مقام هشتم قرار گرفت؛ هانیه رستمیان نماینده کشورمان در المپیک ژاپن هم خواهد بود.


به گزارش شمال تایم، جدیدترین اخبار از ورزش مازندران را از طریق دیدگاههای ورزشی شعبان وفایی نژاد کارشناس ورزش مازندران و مدیر مسئول این رسانه از نظر می گذرانیم:

 

تیرانداز تویه درواری در جهان هشتم شد

هانیه رستمیان صاحب سومین سهمیه المپیک توکیو شد | IWSPORTS | آژانس ورزش زنان  ایران | IWSPORTS | آژانس ورزش زنان ایران

هانیه رستمیان تیرانداز تویه درواری تیم ملی کشورمان در مسابقات قهرمانی تپانچه جهان 25 متر که در کرواسی برگزار شد در رقابتی سخت بین قهرمانان جهان، در مقام هشتم قرار گرفت؛ هانیه رستمیان نماینده کشورمان در المپیک ژاپن هم خواهد بود.

 

استخر شنای هلال احمر ساری نابود شد

استخر داراب ساری

مجموعه ورزشی هلال احمر ساری به عنوان بزرگترین مجموعه ورزشی هلال احمرهای ایران شهرت داشت تبدیل به انبار، نمازخانه و کتابخانه شد؛ متأسفانه مدیران بی لیاقت و کج سلیقه اماکن ورزشی هلال احمر را نابود و تیشه به ریشه ورزش ساری زدند؛ البته این جماعت مدیران نالایق، ورزش هلال احمر کشور را نابود کردند.

 

کاهش سن اعتیاد در مازندران خطرناک شده است

کنجکاوی، عامل گرایش نوجوانان به مواد مخدر - ایرنا

متاسفانه کاهش سن اعتیاد آنهم صنعتی در مازندران به زیر 17 سال رسیده است؛ بیش از 20 درصد جوانان ما آنهم زیر 17 سال که درصد بالایی از آنها را دختران تشکیل می دهند، چالش و بحران اجتماعی را به همراه خواهد داشت؛ افزایش 50 درصد فروشگاههای دخانیات و 50 درصد کاهش اماکن ورزشی جای نگرانی های زیادی دارد.

 

قدردانی دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر استان از مدیرکل ورزش جوانان مازندران

رنگرز مدیرکل ورزش مازندران شد - ایسنا

احمد مظفری دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر مازندران از همکاری و مساعدت حسن رنگرز مدیرکل ورزش جوانان در تهیه امکانات و تاسیسات و تجهیزات ورزشی اماکن این ستاد قدردانی نمودند. حسن رنگرز قهرمان اسبق جهان گفت: همه ما باید در خدمت ملت باشیم و آینده خوبی را برای ورزش مازندران پیش بینی می کنیم.

 

درخشش عالی مازندرانی ها در کشتی ساحلی کشور

کشتی ساحلی | ماسه های ورزشی

در مسابقات قهرمانی کشتی ساحلی کشور که در بندر انزلی گیلان برگزار شد مازنی ها در نوجوانان و بزرگسالان قهرمان و در جوانان نائب قهرمان شدند. پژمان ذالفقاری، محمدجواد صالحی، سید رضا حسینیان، عبدالله شیخ اسلام، سجاد بوداغی از مازندران مردان طلایی بودند. البته مازنی ها در جوانان بسیار ضعیف ظاهر شدند و در بیان کلی متاسفانه کشتی مازندران چوب اختلافات داخلی را می خورد.

 

یک مدال برنز برای کشتی ساری در ترکیه

مراسم تجليل از پيشكسوتان كشتي ساري برگزار خواهد شد - ایرنا

حسن عبادی یکی از شاگردان مرحوم عبدالرحیم تبریزی در مسابقات بین المللی ترکیه با پیروزی بر کشتی گیران ترکیه و شرکت مقابل حریف قرقیزستانی،در دیدار رده بندی با پیروزی بر کشتی گیر مولداوی صاحب مدال برنز شد. او یکی از نفراتی است که امید به حضور در مسابقات جهانی به عنوان نماینده ساری دارد.

  آدرس خبر : http://www.shomaltime.ir/news_view.php?id=6811