تاريخ انتشار : 1400/05/25 11:40
دسته بندی : 2
بازدید : 0 بار
کوتاه از ورزش مازندران

 بدون تعارف باید اعلام کنیم کسب مدال های طلا کاروان ما در تیراندازی و کاراته و نقره المپیک در وزنه برداری تنها در حد یک حادثه بود. کلاً نتایج فنی ما در المپیک به گونه ای نبود که دلخوش به این مدال ها باشیم.


به گزارش شمال تایم، جدیدترین اخبار کوتاه ورزشی مازندران را به نقل از شعبان وفایی نژاد کارشناس ورزشی و مدیر مسئول این رسانه از نظر می گذرانیم:

 

حسن رنگرز: کمیته ملی المپیک همه گونه مساعدت برای قهرمانان ما داشته است

گپ و گفتی با حسین رنگرز

حسن رنگرز مدیرکل ورزش جوانان در رابطه با عملکرد کاروان ورزشی کشورمان گفت: همه قهرمانان و کادر فنی مسئولین تلاش های خود را کردند. عملکرد مازنی ها در المپیک خوب بود. سه مدال باارزش المپیک صید شد مقرر شد طی مراسمی از هر سه مدال آور المپیک قدردانی کنیم.؛ وی گفت: کمیته ملی المپیک در مباحث مساعدت برای آمادگی تشویق قهرمانان سنگ تمام گذاشته است.

 

کسب مدال طلا کاراته و تیراندازی و نقره وزنه برداری تنها یک حادثه بود

بدون تعارف باید اعلام کنیم کسب مدال های طلا کاروان ما در تیراندازی و کاراته و نقره المپیک در وزنه برداری تنها در حد یک حادثه بود. کلاً نتایج فنی ما در المپیک به گونه ای نبود که دلخوش به این مدال ها باشیم.

 

واقعیت های فنی آنسوی عملکرد ورزشکاران مازندرانی در المپیک

مراسم افتتاحیه رسمی المپیک توکیو در استادیومی خالی از تماشاگر آغاز شد - BBC  News فارسی

باید قبول کنیم که عالمیان در تنیس روی میز عابدینی در شمشیربازی، هانیه رستمیان در تیراندازی، محمدحسین محمدیان، اطری، حسن یزدانی در کشتی تامین کننده انتظارات واقعی جامعه ورزشی مازندران در المپیک نبودند. قصد نقد فنی و یا نادیده گرفتن زحمات خدمات و تلاش های این عزیزان را نداریم.

 

آمل و جویبار شهرهای موفق در المپیک توکیو

ورزشکاران آمل با دو مدال برنز در کشتی آزاد فرنگی المپیک بالاتر امتیاز را برای ورزش مازندران داشته. جویبار با یک مدال نقره در المپیک موفق بود اما ساری، قائم شهر و بابل توفیقی در کسب مدال نداشته اند. اما عدم کسب مدال طلا توسط ورزشکاران مازنی تامین کننده انتظارات جامعه ورزشی نبوده است.

 

کارنامه ناموفق ملی پوش ساروی در کشتی المپیک

محمدحسین محمدیان ملی پوش کشتی ساری در المپیک توکیو با باخت سنگین در دور اول مقابل حریف گرجستانی حذف شد. محمدیان به هیچ عنوان در حد اندازه های خود ظاهر نشد. سارویها در سه المپیک توسط عسگری محمدیان صاحب دو نقره و یک برنز هم توسط سید مراد محمدی کسب کرده بودند. محمدیان نتوانست جانشین شایسته ای در این المپیک برای کشتی ساری شود.

 

مربیان سازنده کشتی مازندران جایگاهی در کادر فنی تیم های ملی ندارند!؟

فقط طلای المپیک آرامم می‌کند - قدس آنلاین | پایگاه خبری - تحلیلی

بسیاری از مربیان سازنده کشتی مازندران از بی توجهی فدراسیون کشتی به مربیان سازنده انتقاد و اعتراض دارند. بسیاری از مربیان مازندرانی در تیم ملی حتی یک شاگرد در حد شهرستان ندارند. در هیچ باشگاهی هم تمرین نمی دهند. همواره در مسابقات مختلف حتی در المپیک ها هم حضور دارند. زمانی که همین ها در اردوی تیم های ملی حضور دارند از حق و حقوق قهرمانان مازندرانی هم دفاع نمی کنند.

 

اصغر ثمربخش رئیس سابق هیات کشتی مازندران: می توانستیم بهتر از این ها در المپیک نتیجه کسب کنیم

اصغر ثمربخش رئیس سابق هیات کشتی مازندران ضمن قدردانی از نتایج کشتی گیران ما در المپیک گفت: همه زحمات زیادی کشیدند اما می توانستیم بهتر از این ها کسب نتیجه کنیم. فشارهای زیاد روحی به حسن یزدانی وارد شده بود. انشاالله در مسابقات جهانی و المپیک آینده بهتر از این ها کسب مدال کنیم.

 

چرا سهل انگاری در تعیین رئیس هیئت کشتی ساری

بدنبال فشار برای استعفا مبین حسن نژاد از ریاست هیئت کشتی ساری که این کار هم انجام شد باید رئیس جدید هیئت با هماهنگی اداره ورزش جوانان ساری و هیات استان انجام شود که بنا بر دلایل مبهمی انجام نشد. مهندس مرتضی قربانی مدیر عامل باشگاه ستارگان ساری در لیگ برتر و مربی سابق تیم ملی یکی از بهترین گزینه ها می باشد.

  آدرس خبر : http://www.shomaltime.ir/news_view.php?id=6833