چهارشنبه 28 مهر 1400
  • إِن جَاءَکُمْ فَاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَیَّنُوا» (حجرات/6) اگر یک فاسق خبری آورد، تحقیق کنید.
کد خبر : 6700 1400/02/29 23:36 چاپ خبر

پدیده انتخابات شورای شهر ساری از دل ورزشکاران

 با توجه به ارزیابی میدانی همکاران ما در نظر سنجی در افکار عمومی شهروندان ساروی پیرامون شرایط داوطلبان شورای شهر، مهندس مرتضی قربانی یکی از مدیران شهری که مدیر عامل باشگاه ستارگان ساری در مسابقات قهرمانی باشگاههای جهان‌ و مربی سابق تیم ملی کشتی بزرگسالان کشور در مسابقات قهرمانی کشتی آسیا با اقبال مناسبی در رویداد مذکور مواجه است.به گزارش شمال تایم، مهندس مرتضی قربانی همه ی نگاهها را برای انتخابات شورای شهر ساری به خود جلب نموده است.

 

با توجه به ارزیابی میدانی همکاران ما در نظر سنجی در افکار عمومی شهروندان ساروی پیرامون شرایط داوطلبان شورای شهر، مهندس مرتضی قربانی یکی از مدیران شهری که مدیر عامل باشگاه ستارگان ساری در مسابقات قهرمانی باشگاههای جهان‌ و مربی سابق تیم ملی کشتی بزرگسالان کشور در مسابقات قهرمانی کشتی آسیا با اقبال مناسبی در رویداد مذکور مواجه است.

 

نشست خبری "مرتضی قربانی" مدیرعامل باشگاه ستارگان ساری - خزرنما

 

وی  از چهره های حقوقدان در دفاع از حقوق مردم می باشد و از نیروهای مردمی و ارزشی که  نگاههای مثبت بسیاری را به خود جذب کرده است.

 

قربانی در آینده نزدیک تیمی از ساری را در مسابقات کشتی آزاد ساحلی جهان اعزام خواهد کرد؛ برای این جوان شایسته و لایق شهرمان آرزوی توفیق داریم.

 


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب