چهارشنبه 28 مهر 1400
  • إِن جَاءَکُمْ فَاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَیَّنُوا» (حجرات/6) اگر یک فاسق خبری آورد، تحقیق کنید.
کد خبر : 6822 1400/05/05 08:58 چاپ خبر

همراه با جدیدترین فعالیت های سازمان عمران در بهینه سازی راههای ارتباطی شهر ساری:

از روکش آسفالت باندسلامت کمربندی جنوبی تا ترمیم آسفالت معابر عمومی

 در همین ارتباط طی 72 ساعت گذشته عملیات ترمیم آسفالت در کوچه اسلام 3 بلوار امام رضا، انتهای خیابان صبا به سمت پیروزی، میدان دوم خیابان سلمان فارسی، کوچه خالقی چهارراه 15 خرداد و میدان معلم  توسط این سازمان به انجام رسید.


 به گزارش ارسالی روابط عمومی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری مرکز مازندران به شمال تایم، با تداوم سیاست تسریع در روند بهینه سازی راههای ارتباطی شهر ساری از سوی شهرداری این شهر، با همیت و مساعی تیم های عملیاتی حوزه راهسازی این سازمان و به دنبال یکپارچگی در روند ارائه این خدمت عمرانی به شهروندان ساروی، عملیات آسفالت باندسلامت کمربندی جنوبی به مساحت حدود 6000 مترمربع تحت اجرا قرار گرفته و طی روزهای آتی، قابلیت بهره برداری عمومی را پیدا خواهد کرد.

 

 

 

 

سازمان عمران پیشتر عملیات زیرسازی و تسطیح رگلاژ این معبر را با استفاده از ماشین آلات راهسازی و نیروهای انسانی خود به انجام رسانده بود.

 

در همین ارتباط طی 72 ساعت گذشته عملیات ترمیم آسفالت در کوچه اسلام 3 بلوار امام رضا، انتهای خیابان صبا به سمت پیروزی، میدان دوم خیابان سلمان فارسی، کوچه خالقی چهارراه 15 خرداد و میدان معلم  توسط این سازمان به انجام رسید.

 

 

 

گفتنی است مراحل اجرایی آسفالت ورودی خیابان منتهی به بیمارستان شهید زارع که پیشتر عملیات تعریض، اصلاح هندسی، زیرسازی و آماده سازی آن توسط سازمان عمران عملیاتی شده بود، با نظارت و پیگیری میدانی کارشناسان واحد راهسازی این مجموعه همراه بوده است.

 

برپایه گزارش روابط عمومی این سازمان، با نگاهی به عملکرد این سازمان تابعه در بهسازی آسفالت معابر شهر ساری طی 60 روز گذشته، حدود 13000 مترمربع از شریان های ارتباطی درون شهری با نقش آفرینی و مشارکت مستقیم سازمان فوق تحت عملیات آسفالت قرار گرفت.

 

 

سازمان عمران در بازه زمانی یاد شده حدود 9 هزار مترمربع از معابر شهر ساری را با استفاده از آسفالت تولید شده در کارخانه آسفالت این مجموعه بهسازی کرده و در حدود 4 هزار مترمربع آسفالت راههای ارتباطی، مشارکت مستقیم داشته و این خدمت عمرانی با استفاده از دستگاه فلاسک لکه گیری آسفالت سازمان عمران و به کارگیری قیرامولسیون به انجام رسیده است.

 

 

قابل توجه است در 60 روز گذشته این خدمت عمرانی در 10 معبر سطح منطقه یک، 11 عملیات در سطح منطقه دو و 6 عملیات در سطح منطقه سه به مردم شهر ساری ارائه شده است.

 

اخبار جدید از پروژه های این سازمان به صورت آنلاین از طریق این رسانه، کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرام به آدرس sazmanomran_sari@ اطلاع رسانی خواهد شد.


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب