چهارشنبه 28 مهر 1400
  • إِن جَاءَکُمْ فَاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَیَّنُوا» (حجرات/6) اگر یک فاسق خبری آورد، تحقیق کنید.
کد خبر : 6825 1400/05/07 12:13 چاپ خبر

اقتدار، صلابت و خودکفایی به معنای واقعی:

اثرگذاری بی بدیل مهندس طالبی در شهرداری مرکز مازندران

 در سویی دیگر از اقدامات مهم جواد طالبی باید در مبارزه با مافیای زباله در شهر ساری به نیکی یاد کنیم که در این راه موفق بوده است و در آینده ای نزدیک بحران زباله مرکز استان مرتفع خواهد شد.


 به گزارش شمال تایم، مهندس جواد طالبی شهردار ساری توانست اقتدار و استقلال شهرداری را تامین کنند.

 

در ارزیابی از عملکرد مهندس جواد طالبی شهردار ساری داشته ایم، وی توانسته است شهرداری را از از تسلط افراد غیر مرتبط امور شهرداری نجات دهد و اجازه نداد هیچ یک از مسئولین سیاسی استان به خصوص شهر ساری در عزل و نصب مدیران شهرداری دخالت و به دنبال تامین منافع این دستگاه اجرایی و شهروندان بوده است.

 

 

 مهندس جواد طالبی در سازماندهی شهرداری ساری و کلیه سازمانهای زیر مجموعه شهرداری، اجرای پروژه های عمرانی، خدماتی و فرهنگی موفق عمل نموده است و جلوی بسیاری از پیمانکارانی که توسط راندهای غارتگر بر شهر و شهرداری حکومت می کردند و به دنبال غارت شهر و شهرداری بودند، گرفت.

 

یکی از مهمترین اقدامات مهندس جواد طالبی به کارگیری مدیران لایق و عزل مدیران کم کار  بوده است؛ وی با احیای سازمان پسماند، معاونت خدمات شهری،  سازمان عمران و سازمان فضای سبز موفق شد شهرداری را به خودکفایی برساند.

 

 

در سویی دیگر از اقدامات مهم جواد طالبی باید در مبارزه با مافیای زباله در شهر ساری به نیکی یاد کنیم که در این راه موفق بوده است و در آینده ای نزدیک بحران زباله مرکز استان مرتفع خواهد شد.

 

باید توجه داشت در همه موارد مهندس جواد طالبی توانست در تامین رضایت شهروندان و پرسنل شهرداری موفق عمل کند بنابراین افکار عمومی انتظار دارند نمایندگان مردم ساری در مجلس، منتخبین شورای شهر، نماینده رهبری در مازندران و امام جمعه شهرستان ساری، استاندار مازندران، فرماندار ساری و منتخبین مسئولین ارشد استان و شهرستان از این شهردار موفق حمایت کنند تا انشالله جواد طالبی بتواند شهرداری ساری را از باتلاقی که طی ۱۰ سال گذشته شهر را مخروبه به یادگار گذاشته بودند، نجات دهد.


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب