چهارشنبه 28 مهر 1400
  • إِن جَاءَکُمْ فَاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَیَّنُوا» (حجرات/6) اگر یک فاسق خبری آورد، تحقیق کنید.
کد خبر : 6829 1400/05/12 22:46 چاپ خبر

انتظارات جامعه ورزشی مازندران از دولت آیت الله رئیسی

 متاسفانه طی چهل سال بعد از پیروزی انقلاب هیچگونه خدمات مناسبی به ورزش مازندران دولت ها نداشته اند. امکانات و اعتبارات و تجهیزات ورزش این استان تنها جوابگو ده درصد از جامعه ورزشی می باشد. اکثریت امکانات و تجهیزات حال حاضر ورزش مازندران فرسوده می باشد. به گزارش شمال تایم، جامعه ورزشی استان مازندران از دولت آقای رئیسی انتظار دارد با اختصاص اعتبارات و امکانات و تجهیزات ورزشی نقش مناسبی را در شکوفائی استعدادهای این استان داشته باشد.

 

متاسفانه طی چهل سال بعد از پیروزی انقلاب هیچگونه خدمات مناسبی به ورزش مازندران دولت ها نداشته اند. امکانات و اعتبارات و تجهیزات ورزش این استان تنها جوابگو ده درصد از جامعه ورزشی می باشد. اکثریت امکانات و تجهیزات حال حاضر ورزش مازندران فرسوده می باشد.

 

عملکرد مجاهدانه و خالصانه آیت الله رئیسی در راستای رفع موانع تولید اثرگذار  بوده است- اخبار آذربایجان غربی - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

 

مهمترین نیاز ورزش قهرمانی جذب اسپانسرهای ملی در حمایت از تیم های ورزشی می باشد. نمایندگان مردم مازندران طی سالهای بعد از انقلاب هیچگونه تلاشی برای جذب اعتبارات ورزشی از منابع ملی برای حمایت از ورزش استان نداشته اند.

 

در حوزه دانشگاههای ادارات، جانبازان، معلولین، کارگری و نظامی و انتظامی هم امکانات ورزش مازندران زیر خط فقر می باشد.


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب