چهارشنبه 28 مهر 1400
  • إِن جَاءَکُمْ فَاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَیَّنُوا» (حجرات/6) اگر یک فاسق خبری آورد، تحقیق کنید.
کد خبر : 6835 1400/06/12 11:50 چاپ خبر

خبرهای از ورزش مازندران

 یک مدال نقره برای سارویها در پارالمپیک

برگزاری مسابقات تیروکمان قهرمانی جهان بعد از المپیک - خبرگزاری مهر | اخبار  ایران و جهان | Mehr News Agency

رمضان بیابانی قهرمان خوب ساروی در مسابقات تیرکمان صاحب مدال نقره پارالمپیک شد. سارویها برای اولین بار در این رشته صاحب مدال المپیکی شدند.
 
 

تهیه طومار برای انتخاب یا انتصاب رئیس هیئت کشتی ساری !؟
پیروزی تیم‌های پاس ساری و هیئت کشتی قائمشهر در لیگ برتر کشتی آزاد
جمعی از قهرمانان جهان و المپیک طی طوماری در ساری از مدیرکل ورزش جوانان درخواست انتصاب یک مسئول برای ریاست هیئت کشتی مرکز استان شدند. اکثریت این نفرات پیگیر معرفی مرتضی قربانی مربی تیم ملی کشتی آزاد در مسابقات قهرمانی آسیا و مدیرعامل باشگاه ستارگان ساری هستند. این هم روش مدیریت در کشتی مازندران که برای تعیین مسئول هیئت یک شهر طومار تهیه می شود.
 
 

انتقاد شدید مربی سابق تیم ملی کشتی فرنگی در مازندران
فرهاد اسماعیل نژاد مربی سابق تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان از بی توجهی مسئولین فدراسیون و هیات مازندران نسبت به مربیان سازنده انتقادات شدید داشته است. اسماعیل نژاد سالیان سال سرمربی و مربی تیم ملی در مقطع سنی مختلف بوده است. متاسفانه بعد از انتخابات ریاست هیات مازندران همواره جنجال به کشتی مازندران حاکم بوده است.
 
 

دبیر، رنگرز، محمدیان باید بفکر ایجاد وحدت در کشتی مازندران باشند
از علیرضا دبیر رئیس فدراسیون، حسن رنگرز مدیرکل ورزش جوانان، عسگری محمدیان رئیس هیئت استان انتظار می رود برای حل مشکلات و اختلافات و اعتراضات در کشتی مازندران فکر اساسی کنند که بحران در کشتی مازندران تمام شود. این شرایط برای کشتی مازندران مناسب نیست.
 
 

همه باید با وحدت بدنبال خدمت به کشتی مازندران باشند
امید است استاندار مازندران، مدیر کل ورزش جوانان، نمایندگان مجلس، هیات کشتی استان با وحدت و همدلی بدنبال خدمت به کشتی مازندران باشند. جنگ قدرت و تسویه حساب دوران انتخابات ریاست هیات استان را تمام کنند. این همه موجب سوء استفاده دیگران نباشند. رئیس هیات نباید بدنبال پیگیری یک باشگاه بخصوص در لیگ برتر باشد.هیات باید در خدمت همه استان باشد نه فقط برای یک رئیس هیئت در یکی از شهرها آنهم بصورت سفارشی باید به کشتی همه شهرهای مازندران توجه ویژه ای شود.در مرکز استان که بیخ گوش رئیس هیات می باشد توجهی نشده با صراحت اعلام می کنم عسگری محمدیان باید قاطعانه و شجاعانه هر فردی که مورد نظرش می باشد به عنوان رئیس هیئت معرفی کنند. در کادر فنی هم مستقل باشد. همه از او حمایت می کنند.
 
 

رئیس فدراسیون از جامعه کشتی مازندران دلجویی کرد
بدنبال رفتارها و گفتارهای رئیس فدراسیون کشتی پیرامون شرایط مازندران در کشتی کشورمان که موجب انتقادات و اعتراضات شدید اهالی کشتی این دیار قرار گرفت وی بلافاصله با حضور در جمع مربیان جویبار با اهداء دستگاههای بدن سازی از جامعه مربیان این شهر دلجوئی و در شبکه طبرستان بنوعی رفتارها و گفتارهای خود را توجیح کرد. 
وی گفت: یک مربی از جویبار عازم یکی از مسابقات بین المللی خواهد شد.
 
 

انتقاد شدید مربیان کشتی ساری از عملکرد فدراسیون کشتی
از شهرستان ساری در مسابقات نوجوانان و جوانان جهان و قهرمانی المپیک نفراتی از مرکز استان در تیم های ملی حضور داشتند اما فدراسیون کشتی در انتخاب مربیان تیم ملی هیچگونه توجهی به مربیان سازنده ساروی نداشته است.
همین عامل موجب اعتراض و انتقادات شدید مربیان ساروی نسبت به عملکرد هیات استان که به هیچ عنوان از حق و حقوق مربیان سازنده ساری دفاع نکرده است. از سوی دیگر هیات استان طی چندماه گذشته نتوانست رئیس هیئت مرکز استان را معرفی کنند. همین عامل باعث انتقادات و اعتراضات شدید جامعه کشتی شهرستان ساری علیه هیات استان می باشد.
 
 

چرا تهران چهار مربی در تیم ملی و مازندران سه!؟
علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی این روزها مانور تبلیغاتی سنگینی برای توجیح عملکرد خود در برابر کشتی مازندران هر لحظه اعلام می کنند که بعد از هفتاد سال سه مربی از مازندران در تیم ملی منصوب کرده است این در حالی میباشد هیچ یک از این سه نفر جایگاهی در بین مربیان سازنده مازندرانی نداشته اند. دو نفر که مربی نمی باشند جایی تمرین نمی دهند از سوی دیگر از استان تهران که بقول رئیس فدراسیون کشتی تهران نابود شده چهار نفر به عنوان مربیان تیم ملی از مدیر فنی تا سرمربی و مربی معرفی شده اند این هم بی عدالتی مطلق در کشتی کشورمان می باشد به چه دلیلی باید از یک باشگاه ایران سالی باید چهار مربی در تیم ملی حضور پیدا کنند.
 
 

هیات کشتی مازندران چرا دبیر ندارد!؟
بدنبال استعفاء فرزاد فعلی از مسئولیت دبیر هیات کشتی مازندران هنوز عسگری محمدیان در تعیین رئیس هیات استان اقدام ننموده است البته در بعضی از شهرهای مازندران هم هیات استان نتوانسته مسئول هیئت معرفی کنند.
 
 

تحولات در کادر فنی کشتی مازندران
گفته می شود رئیس هیات استان امر شد که در کادر فنی هیات باید خیلی فوری تغییر و تحولات ایجاد شود. امید است که عسگری محمدیان بصورت مستقل و مقتدر در کشتی مازندران مدیریت کند.

کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب