چهارشنبه 28 مهر 1400
  • إِن جَاءَکُمْ فَاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَیَّنُوا» (حجرات/6) اگر یک فاسق خبری آورد، تحقیق کنید.
کد خبر : 6836 1400/06/12 12:06 چاپ خبر

دکتر علیرضا دبیر خدمات ارزشمندی برای کشتی مازندران داشته است

 متاسفانه طی چندماه اخیر معلوم نیست به چه دلیلی این همه مورد کم لطفی در مازندران قرار گرفته متاسفانه حواشی انتخابات ریاست هیات کشتی مازندران صدمات زیادی به حرمت و اعتبار رئیس فدراسیون وارد شد.


به گزارش شمال تایم، دکتر علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی طی یک سال گذشته خدمات ارزشمندی برای کشتی مازندران داشته همواره در همه اعزام ها به مسابقات آسیایی، جهانی، المپیک، بین المللی از مربیان مازندرانی در تیم های ملی استفاده کرده است.

 

در حمایت عادلانه از قهرمانان مازندرانی در تیم های ملی خوب عمل نموده جهت حمایت از هیات کشتی مازندران خدمات زیادی داشته است.

 

علیرضا دبیر: سالن توفیق جهانبخت به مرکز قهرمانی کشتی تبدیل می‌شود -  خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr News Agency

 

متاسفانه طی چندماه اخیر معلوم نیست به چه دلیلی این همه مورد کم لطفی در مازندران قرار گرفته متاسفانه حواشی انتخابات ریاست هیات کشتی مازندران صدمات زیادی به حرمت و اعتبار رئیس فدراسیون وارد شد.

 

علیرضا دبیر حتی همگونه مساعدت را برای تهیه امکانات و تجهیزات، اعتبارات برای کشتی مازندران داشته ارتباط عالی با جامعه کشتی مازندران داشته بیشترین حضور مازندرانی در کادر فنی تیم ملی در دوران مدیریت علیرضا دبیر در فدراسیون کشتی بوده است.

 

بیشترین دیدارها را با استاندار و رجال سیاسی و مسئولین استان در حمایت از کشتی مازندران داشته است اما نقدهایی در عملکرد ایشان در حوزه انتخابات ریاست هیات کشتی مازندران روش گفتمان و روش انتقادات برخورد با منتقدین و مخالفین فدراسیون حتی مخالفین و منتقدین ریاست هیات کشتی مازندران در تعیین و نصب سرمربی و مربیان تیم ملی کم لطفی در حق مربیان سازنده کشتی مازندران مطرح است.

 

متاسفانه ملاک معیار دکتر دبیر در ارزیابی مربیان تیم ملی در قهرمانی تیم بازار تهران که همگان می دانند مفسدان اقتصادی غارتگران اصلی کشور با ریخت و پاش های مالی و جذب همه ملی پوشان داخلی و خارجی که اگر این تیم را بدست پیرزنان آفریقائی به عنوان سرمربی مربیان معرفی می کردند قهرمان باشگاههای جهان می شد.

 

امیدواریم در آینده حداقل رئیس فدراسیون کشتی ضمن ادامه خدمات عالی گذشته از جمله بازرسان خانه کشتی به منتقدین بحق شرایط کشتی مازندران توجه کنند.


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب