چهارشنبه 28 مهر 1400
  • إِن جَاءَکُمْ فَاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَیَّنُوا» (حجرات/6) اگر یک فاسق خبری آورد، تحقیق کنید.
کد خبر : 6838 1400/06/12 12:13 چاپ خبر

تنها گزینه روی میز آمریکا در قبال ایران

در ایران مخصوصا بعد از خروج یک‌جانبه آمریکا از توافقنامه بین‌المللی برجام که آب سردی شد بر جسم بی روح آقای برجام این سوال پررنگ‌تر شد. بعد از آن ماجرا طرف‌های اروپایی قرار شد پای قرارشان با ایران بمانند 


به گزارش شمال تایم،  تحریم ها بالاخره چه روزی برداشته می‌شود؟ این سوالی است که بسیاری از مردم کشورمان و همچنین ۲۶ کشور دیگر که در لیست تحریم‌های آمریکا قرار دارند به دنبال پاسخ آن هستند.

 

در ایران مخصوصا بعد از خروج یک‌جانبه آمریکا از توافقنامه بین‌المللی برجام که آب سردی شد بر جسم بی روح آقای برجام این سوال پررنگ‌تر شد. بعد از آن ماجرا طرف‌های اروپایی قرار شد پای قرارشان با ایران بمانند و نشان دادند می خواهند قرار دادی که چندین سال پایش وقت گذاشتند بیهوده نباشد.

 

از آن روز ۶ دور مذاکره میان ایران و اعضای گروه ۱+۴ یعنی «چین، فرانسه، آلمان، روسیه، انگلیس» در شهر وین برای احیای برجام انجام شده است. در طول این مدت طرف‌های اروپایی برجام بار‌ها گفته‌اند که به دنبال حفظ توافق هسته‌ای با ایران‌هستند. اما از این وعده وعید‌ها آبی برای مردم ایران گرم نشد. ایران هم البته بی کار نماند و تعهدات برجامی اش را کاهش داد.


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب