چهارشنبه 28 مهر 1400
  • إِن جَاءَکُمْ فَاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَیَّنُوا» (حجرات/6) اگر یک فاسق خبری آورد، تحقیق کنید.
کد خبر : 9 1396/10/19 08:1 چاپ خبر

تلنگری بر رویدادها

در کشورمان ملاک و معیار جهت حضور تیم ها در لیگ برتر وجود ندارد و فدراسیون که توان ساماندهی مسابقات لیگ داخلی خودش را ندارد چگونه مدعی برگزاری مسابقات قهرمانی کشتی باشگاههای جهان است؟!به گزارش شمال تایم ، اخبار کوتاه این رسانه به نقل از شعبان وفایی نژاد مدیر مسئول شمال تایم و یکی از پیشکسوتان رسانه ای مازندران از نظر شما مخاطب گرانمایه می گذرد:


یکی از خانواده های معظم شهدای مازندران که از خانواده سه شهیدان هم بوده چندی قبل موفق به دیدار رهبر معظم انقلاب اسلامی شد.


زمانیکه یکی از خانواده های معظم شهدا خودش را به رهبر معظم انقلاب اسلامی معرفی کرد که از شهر ساری می باشد حضرت آقا سوأل از این خانواده مطرح کرد که حال شهردار جوان و پرتلاش ساری چگونه است و کارها انشاله به خوبی پیش می رود؟

 


 

همین خانواده شهید گفت: در دیدار خصوصی خانواده شهیدان عبوری با حضرت آقا، معظم له شخصاً دستور ویژه ای جهت پروژه انتقال پادگان به خارج از شهر را دادند که این موضوع نیز بیانگر محبت حضرت آقا نسبت به مرکز استان در بحث انتقال پادگان در سراسر کشور به خارج از شهر است زیرا حضرت آقا خود فرمانده کل قوا می باشد و باید دستورات لازم را ایشان صادر کنند که اظهار لطف هم نمودند .

به اعتقاد بنده مهدی عبوری در بحث جذب اعتبارات مالی در اجرای پروژه های عمرانی در شهر ساری موفق عمل کرده است.


***************************************************

 


جناب روحانی شما مدعی بودید و هستید که خزانه دولت خالی می باشد و توان پرداخت یارانه فقرا را ندارید اما در عمل شما هزاران میلیارد از بیت المال را به بازیکنان و مربیان خارجی و داخلی در لیگ های مختلف ورزشی پرداخت می کنید .


آنها نیز به فساد و فحشا در جامعه می پردازند و بی عدالتی و تبعیض را ترویج می دهند ؛ طی 5 سال از مسئولیت شما مردم عدالت در توزیع امکانات و اعتبارات را احساس نکرده اند .

 

 


 

این همه ریخت و پاش مالی برای ستارگان و مربیان ورزشی داد مردم را درآورده و حالا هم دیر نشده است وزیران شما حق و حقوق کارگران را پرداخت نمی کنند این همه ریخت و پاش مالی برای ستارگان و مربیان ورزشی ظلمی بزرگ در حق ملت است.


*****************************************


 

 

 

 

در ایام ولادت حضرت مسیح حال و هوای ورزش کشورمان در رسانه های ورزشی تنها به دنبال ترویج کریسمس بودند اما همین ورزشی های رسانه ها سایت های کشوری در ایام جشن های امامان هیچگونه تبلیغات از سوی جامعه ورزشی رسانه ها نبوده ایم.


به یاد دارم در یکی از ادارات و سازمان های مازندران در طول یک سال ریالی برای برگزاری مراسم مذهبی هزینه نشد اما برای جشن تولد و جشن کریسمس بازیکنان خارجی باشگاه میلیون ها تومان هزینه کردند .


آیا این ظلم بزرگی در حق اهل بیت (ع) نمی باشد . این مظلومیت فرهنگ مهدویت نمی باشد؟ برای تعدادی مسیحیان خارجی در لیگ ها ، دولت مردان نظام صدها هزار میلیارد هزینه می کنند اما برای گرامیداشت یاد امامان معصوم بودجه ندارند .


از همه بدتر مدیران عامل باشگاهها و بازیکنان و تیم ها ما نیز مروج جشن های فوق هستند و نفرین ابدی بر مسئولینی که نام و یاد شهدا را فراموش و به دنبال نهادینه کردن جشن های خارجی هستند.


***********************************